cennik dostawy rowerów

Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierską DHL. Rowery zapakowane w karton o kształcie prostopadłościanu przystosowany do transportu rowerów. Produkt jest zabezpieczony pianką i folią. Kurier dostarcza przesyłkę od poniedziałku do piątku tylko w dni robocze.

Wysyłka będzie realizowana w najszybszym możliwym czasie, o ile rower jest dostępny na magazynie. Rowery wysyłamy według kolejności zamówień. W dniu wysyłki na podany przez Państwa nr tel./adres mailowy dojdzie do Państwa informacja o nadaniu przesyłki kurierskiej.

 

W rowerach w zależności od modelu trzeba: przykręcić kierownicę do wspornika, dokręcić przednie koło, ustawić i dokręcić siodełko, dokręcić pedały, w niektórych modelach zamontować przedni błotnik oraz lampkę. Każdy rower jest wstępnie wyregulowany przez producenta, co oznacza, że może wymagać dodatkowej regulacji po złożeniu. Wynika to z konieczności rozmontowania i spakowania roweru do transportu oraz wstrząsów podczas transportu. Do czynności regulacyjnych należą m.in. regulacja hamulców i przerzutek, dokręcenie połączeń gwintowych oraz suportu, delikatne prostowanie tarcz oraz centrowanie kół. Koszty ewentualnej dodatkowej regulacji ponosi Klient, można jej dokonać w dowolnym profesjonalnym serwisie rowerowym.

 

Każdy klient jest zobowiązany oddać rower do najbliższego serwisu rowerowego, gdzie za opłatą zostanie wykonany przegląd "0" czyli przygotowanie roweru do jazdy. Z reguły jest to koszt od 70zł wzwyż.

 

W przypadku uszkodzenia przesyłki (uszkodzony karton), prosimy spisać protokół szkody na miejscu przy kurierze. Rower powinien być transportowany we właściwej pozycji (góra-dół) według znaków na kartonie. Niewłaściwy transport (na płasko, do góry nogami) może przyczynić się do uszkodzenia roweru. Istnieje możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym uzgodnieniu.